/Files/images/33.jpg

Бережіть життя дітей!

Найчастіше випадіння дітей з вікна відбувається влітку, коли через спеку у квартирах навстіж відкриті вікна..

Експерти не втомлюються нагадувати, що легковажність дорослих, як правило, – головна і єдина причина випадання дитини з вікна. Адже малюки не усвідомлюють небезпеки.

Вони пізнають світ граючи, не підозрюючи, що в якийсь момент гра може перетворитися на трагедію. І щоб цього цього уникнути, треба дотримуватися певних простих, але життєво важливих правил.

1. Диванам, столам, стільцям та іншим предметам інтер’єру не місце біля вікон. Їх дитина може використовувати як сходинку.

2. Не слід заохочувати дітей гратися на підвіконні. Навіть якщо воно дуже зручне та широке.

3. Не варто зайвий раз показувати через вікно, тримаючи на руках дитину, як тато чи мама йде на роботу, пролетіла пташечка чи пробігла руда кішка. А якщо щось таки показувати, завжди треба міцно тримати дитину та бути готовим до різких рухів малюка.

4. Москітна сітка не витримає вагу дитини, отже, не врятує дитину від випадання. Ба більше: вона створює у малюка відчуття безпеки і ілюзію опори. Тому, перебуваючи поруч з москітною сіткою, діти поводяться менш обережно. Часто діти випадають разом з цими сітками.

5. Установка на вікно ручки із замком забере лише хвилину, а користі від того чимало: в разі потреби ручку можна зняти будь-якої миті й забрати із собою, що дає змогу лишати вікно на провітрювання без ризику, що його відкриють.

6. Якщо немає бажання чи можливості міняти ручки, можна просто їх викрутити, причому прямо зараз, щоб дитина не могла самостійно відчинити вікно. Для цього потрібно викруткою відкрутити болти, якими закріплена рукоятка, прибрати їх, а саму ручку використовуйте лише за потреби.

7. Якщо дитина вдома, не можна ніколи тримати вікна відчиненими. Навіть якщо батькам здається, що вона завжди поруч, секунди, на які вони відвернуться, можуть стати останніми в житті дитини.

8. Найчастіше трагедії трапляються тоді, коли малюк залишається один у кімнаті. І хоч ситуації в житті бувають різні, треба намагатися ніколи не залишати дітей без нагляду.

Бережіть життя наших захисників і своє!

28 квітня - Всесвітній день охорони праці

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році.
Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули та отримали травму на виробництві.
У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.
В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.

Благаємо - дотримуйтесь правил з техніки безпеки!

/Files/images/44.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 440

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.